info@apsb.ir

916-508-8772 (98+)

61-3293-1199 (98+)

پذیرش اثر

برای بررسی آثار در گروه انتشاراتی پژوهش و علوم، لازم است در ابتدا پدیدآوران آثار جهت مشاوره، راهنمایی لازم و اطلاعات بیشتر با دفتر انتشارات تماس حاصل فرمایند. پس از توافق اجمالی درباره نشر اثر، نیاز است آنها اقدام به ارسال متن اولیه اثر به دو فرمت Word و PDF از طریق پست الکترونیکی (info@apsb.ir) نمایند.

بعد از بررسی اثر رسیده به دفتر انتشارت توسط کمیته علمی، نتیجه بررسی علمی به پدیدآوران آثار از طریق پست الکترونیکی اعلام می گردد.

انتشارات پژوهش و علوم با توجه به توافق اجمالی، قراداد منعقد شده بین این انتشارات و پدیدآوران آثار و خدمات درخواست شده توسط پدیدآوران آثار، اقدام به انجام تعهدات لازم طبق قرارداد منعقد شده می نماید.

قابل ذکر است که:

– مسئولیت حقوقی محتوی آثار بر عهده پدیدآوران آثار می باشد.

– انتشارت موظف و متعهد به رعایت و احترام به تمامی حقوق پدیدآوران و نظرات آنها می باشد (در هر دو صورت توافق یا عدم توافق به نشر آثار).

– گروه انتشاراتی پژوهش و علوم برای پذیرفتن یا نپذیرفتن آثار پیشنهادی بر اساس معیارها و ملاحظات خود تصمیم می‌گیرد.

– پذیرفته نشدن اثر لزوماً به معنای پایین بودن سطح کیفی آن نیست و این انتشارات خود را ملزم به دادن توضیح یا انتقال نظر کمیته علمی به پدیدآوران آثار نمی‌داند.

– زمان تقریبی بررسی و انتشار هر آثار در زمان مذاکره اولیه و توافق بین این انتشارات و پدیدآوران آثار به آنها اعلام می گردد.

– امکان چاپ و نشر آثار تعداد محدود و دلخواه وجود دارد.

– امکان تبدیل پایان نامه به کتاب وجود دارد.

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp